Job shadowing na Slezském gymnáziu

            V pondělí 2. března 2020 jsme na Slezském gymnáziu přivítali dvě učitelky z naší partnerské školy Gymnasium Skövde Västerhöjd ze Švédska z města Skövde. Teresa Linderoth a Malin Jansen v rámci programu Erasmus+ „stínovaly” v hodinách španělského, anglického a německého jazyka, dějepisu v angličtině a českého jazyka s CLILem v angličtině. Měly možnost zažít tandemovou výuku, procházku Opavou pod vedením žáků Klubu španělského jazyka a navštívit naše žáky 1. ročníku na lyžařském zimním ozdravném pobytu na Karlově v Jeseníkách.

            Společně se švédským, norským (Mo i Rana), španělským (Baskitsko, Bilbao) a italským (Sardinie, Lanusei) partnerem chystáme spolupráci v projektu v oblasti KA2, Projekt spolupráce ve Výzvě 2020 pod názvem “El que ayuda mucho y hace mucho deporte, es mejor ciudadano. The One Who Helps, Does a Lot of Sports, Becomes a Better Citizen”. Věříme, že tato spolupráce přinese ještě řadu příležitostí pro naše žáky i učitele.

Mgr. Kamil Plaček

20_03_06_Job Shadowing na Slezském gymnáziu

Kategorie: Aktuality