„Mám!“ „Hraj“ i potlesk … se ozývá Sportovní halou Slezského gymnázia v Opavě

            Je 5. prosince 2019, 8.30. Mikulášský turnaj smíšených družstev, pořádaný SSKSG Opava, byl zahájen slavnostním nástupem všech, kdo přijali pozvání na tuto již tradičně netradiční sportovní akci.

            Před večerním příchodem Mikuláše, anděla a čerta si to mezi sebou rozdaly pod vysokou sítí družstva Mendelova gymnázia Opava, Střední zdravotnické školy Opava, Gymnázia Vítkov, Střední školy hotelnictví a služeb a Vyšší odborné školy v Opavě, Střední školy průmyslové a umělecké a Slezského gymnázia Opava – to bylo jako pořádající organizace zastoupeno hned družstvy dvěma.

            Sportovní halu naplnila bojovná nálada, a kdo zrovna nehrál, povzbuzoval. Do posledního utkání, setu a dohraného míče nebylo zřejmé, jak to dopadne. Po přesném přepočítání všech kritérií v konečné tabulce mohli rozhodčí vyhlásit:

1. místo           Střední škola průmyslová a umělecká Opava

2. místo           Mendelovo gymnázium Opava

3. místo           Slezské gymnázium Opava „A“

            Můžeme bez nadsázky říct, že vyhrál volejbal, dobrá nálada a nová sportovní přátelství. A snad se naplní to pravé volejbalové: „Kdo volejbal umí válet, dožije se nejmíň sta let!“

Slezské gymnázium reprezentovali „A“:

Karolína Tomíčková, Anna Fričová, Kateřina Kudelová, Zuzana Zdražilová, Zuzana Markusová,  Lukáš Repper, Adam Vitásek, Adam Hanek a Matěj Šindler.

Mgr. Roman Kollár

19_12_05_Mikulášský volejbalový turnaj SŠ

Kategorie: Aktuality