Skutečně netradiční předávání vysvědčení třídě 2. A

            Už je tady konec školního roku a s tím přišla pro všechny očekávaná chvíle – předávání vysvědčení. Pro 2. A opavského Slezského gymnázia tentokrát netradičně na Štěrkovně u Hlučína.

            Náš výlet jsme zahájili 27. června 2019 v Opavě, odkud jsme se vlakem přemístili do Jilešovic. Vybaveni stany a veselou náladou jsme se z nádraží vypravili poznat rezervaci Kozmické ptačí louky. Už trochu vyčerpaní jsme vystoupali na rozhlednu. Jako odměna za náročný výstup se před námi rozprostřel pohled na velké množství druhů ptactva a rostlinstva. I když jsme čekali, že náš pochod bude delší, cíl naší cesty se objevil skoro během mrknutí oka. Po příchodu do kempu jsme začali stavět stany a pak rychle vyrazili poznávat Hlučín. Naplnění vědomostmi o městě, ale i obědem jsme se vrátili zpátky do kempu. Odpoledne jsme strávili ve víru vodních radovánek a míčových her. Tento den jsme zakončili grilováním dobrých sýrů a párků a moc jsme si při tom pochutnali.

            Následující ráno jsme se plni očekávání sešli a netradiční předávání mohlo začít. Dostali jsme nejen vysvědčení, ale i malé překvapení v podobě svítících muffinů. Všichni byli spokojeni. Těšíme se na další netradiční předávání – a hlavně na prázdniny!

Eva Plačková, 2. A

19_06_30_Netradiční předávání vysvědčení 2. A

Kategorie: Aktuality