Volejbalový kemp školního sportovního klubu Slezského gymnázia (SSKSG)

Tento rok se poprvé konal volejbalový kemp SSKSG v Soběšovicích, a to od 31. května do 2. června 2019. Pobytu se zúčastnilo 30 volejbalistů, učitele zastupovali Mgr. Radim Frič, Mgr. Roman Kollár a Mgr. Věra Podrazká, kterým tímto chceme poděkovat za spoustu pozitivních zážitků.

Na kemp jsme odjížděli v pátek o půl čtvrté od zimního stadionu. Po příjezdu jsme se bez sebemenších obtíží rychle ubytovali a hned spěchali na beach volejbalové kurty. Ze začátku to sice nevypadalo jako hra (pohyb v písku některým dělal menší problém), ale o to lépe to vypadalo v sobotu ráno, když jsme hráli malý tréninkový turnaj, přičemž každý zápas byl hraný v jiném složení týmů. Následně jsme se rozlosovali do 8 týmů a odehráli skupinovou část oficiálního turnaje kempu.

V neděli hned po snídani jsme se vrhli na vyřazovací část, která přinesla mnoho překvapení a obratů. A kdo vyhrál? Vyhráli jsme všichni. Radost ze hry a dobrá parta společně s Věrkou, Romanem a Radimem nás motivuje do dalších tréninků a zápasů. Ještě jednou Vám – R+R+V – děkujeme.

účastník volejbalového kempu z 1. A

19_05_31-06_02 Volejbalový kemp

Kategorie: Aktuality