Letní ozdravný pobyt očima 2. C

Na cestě do Soběšovic nás 10. června 2019 provázelo opravdu tropické počasí. Nicméně my se nedali. Po šesti hodinách a pěti zastávkách, kdy jsme se potřebovali občerstvit, jsme konečně dorazili na místo.  Každý si vybral postel, která hned zvala k odpočinku. Taky jsme čekali na vydatný oběd, ale …

           Kdo chtěl, už první den mohl sportovat, nás však lákala spíš přehrada, která poskytla kýžené osvěžení. Po večeři jsme se dozvěděli, jaký program nás po zbytek týdne čeká a taky co se očekává od nás samotných.

            Druhý den jsme se po dobré snídani rozdělili do šesti skupin, které se střídaly v různých sportovních aktivitách – ringo, beach volejbal, vodácký výcvik, paddle boarding, softball. Na posledním stanovišti, kde jsme se učili orientaci v terénu, jsme si naplánovali trasu pro středeční výjezd na kolech. Celodenní program jsme završili přednáškou o první pomoci s praktickými ukázkami.

            Ve středu se našich šest skupin rozdělilo na půlky – tři vyrazily na plánovaný cyklovýlet po okolí přehrady, tři se pustily do turnaje ve volejbale. Odpoledne se skupiny vyměnily a večer se hrálo volejbalové finále o konečné vítězství – to patřilo týmu 2. C

            Ráno následujícího dne zahájil turnaj v softballe, odpoledne jsme si sami volili sportovní aktivity, do nichž se zapojíme. Večer došlo na závěrečné zhodnocení pobytu a také jsme plánovali organizaci pátečního odjezdu.

            V pátek po osmé jsme opět nasedli na kola a vyrazili na cestu domů. Jízda byla příjemnější, protože nás neprovázelo takové vedro jako v pondělí. Nicméně jsme rádi, že nám po celý letní ozdravný pobyt přálo skvělé počasí, které nám dovolilo hodně se koupat. Myslíme, že jako my si kurz užily i ostatní třídy.

účastníci z 2. C

19_06_10-14 Letní ozdravný pobyt 2.A, 2.B a 2.C

Kategorie: Aktuality