Studenti SGO pomáhali na dopravní soutěži

V Malých Hošticích se jako každý rok 5. 5. a 17. 5. konala dopravní soutěž mladých cyklistů pro žáky základních škol. Nechyběli zde ani naši studenti, tentokrát z 3.C (V. Kazimírská, E. Knitlová, R. Ficková, M. Sonková, H. Blažejová, N. Dvořáková a J. Heczko), kteří již tradičně s Policií ČR pomáhali na dopravním hřišti při jízdě zručnosti. I přes občasnou nepřízeň počasí se akce vydařila skvěle a můžeme se těšit na další ročníky.

Veronika Kazimírská, 3. C

Reakce organizátora soutěže – odbor školství Magistrátu města Opava

Chtěla bych Vám i Vašim studentům poděkovat za pomoc při realizaci akce Dopravní soutěž mladých cyklistů 2019 v Malých Hošticích. Studenti byli milí, příjemní, nebyl s nimi žádný problém. Jak od policistů dopravního inspektorátu, tak i od strážníků městské policie, kteří řídili dopravu dětí na DDH a studenti Vašeho gymnázia sledovali průjezdy soutěžících na šesti rozmístěných stanovištích, které zaznamenávali, jsem jako organizátor soutěže nezaznamenala žádnou špatnou připomínku k Vašim studentům.  

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci s Vámi při organizování dalšího ročníku Dopravní soutěže mladý cyklista 2020.

S pozdravem a přeji příjemný den

Mgr. Pavlína Kolářová

19_05_22 Dopravní soutěž

Kategorie: Aktuality