Emisaři prezentovali na ZŠ v Píšti a ve Slavkově

Píšť

Dne 24. 4. 2019 se konalo školení emisařů 2. stupně Základní školy v Píšti. Žáci se dozvěděli informace o historii projektu, o tématu znečištění ovzduší a o světelném znečištění. Žáci základní školy v Píšti se o činnost projektu zajímali a my prezentující  jsme zdokonalili svou argumentaci. Těšíme se na spolupráci s touto základní školou.

K. Krybusová, 1. B

Slavkov

Dne 25. 4. 2019 proběhla prezentace našeho projektu EMISE na Základní škole ve Slavkově. Prezentovali jsme celkem třikrát, jednou pro osmou třídu a potom v 6. A a 6. B. Žáci se dozvěděli, jak funguje náš projekt, čemu se věnujeme, co se nám podařilo změnit a také to, co nás čeká do budoucna. Kromě toho jsme se zaměřili na znečištění ovzduší i na světelný smog, který je v dnešní době velmi problematický. Vysvětlili jsme, jak spolupracujeme s ostatními školami a o co usilujeme. Také jsme se zmínili o tom, co se stane, když se špatně topí, a jaký účinek má nový kotel, který nyní lze pořídit velmi snadno díky tzv. kotlíkovým dotacím.

Věříme, že tato prezentace byla užitečná a že se žáci dozvěděli něco nového. Děkujeme Základní škole Slavkov za možnost prezentovat náš projekt a těšíme se na další spolupráci. Za tým emisařů Jan Ibler, Lucie Pašková, Eva Žídková a Adam Klásek.

Adam Klásek, 3. A

19_04_26 Emisaři Slavkov Píšť

Kategorie: Aktuality