Po roce opět na výsluní

100_1885V pátek 14. 9. se opět na kurtech v Kylešovicích uskutečnil turnaj středních škol ve volejbale – Martínkův memoriál. Setkání volejbalistů pořádá Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava jako vzpomínku na svého tragicky zemřelého absolventa.

V soutěži se sešlo 8 týmů dívek a 9 týmů chlapců. Ačkoliv čtvrtek celý propršel, v pátek se počasí umoudřilo a dokonce vysvitlo i slunce. Před našimi reprezentanty stál jasný úkol, obhájit nebo i zlepšit loňské umístění (dívky – 3. místo, chlapci –   2. místo). Jak dopoledne ubíhalo, dívky předváděly skvělé výkony a nikoho nenechaly na pochybách, že letos si jdou pro vítězství v turnaji. To hoši to měli těžší, v sestavě postrádali hráče ze 4.A, kteří právě poznávali krásy Prahy. Dokázali se ale porvat s osudem a získat krásné 3. místo.

Jako třešničkou na dortu pak bylo vyhlášení nejlepších hráčů turnaje. Získali jsme hned dvě ocenění:  Barbora Adamčíková – nejlepší univerzální hráčka, David Hanel – nejlepší smečař.

Složení družstva dívek: Barbora Adamčíková (3.A), Adriana Slaná, Zuzana Kramolišová (obě 3.B), Lucie Korbelová (4.B), Jana Ochvatová (4.C), Kateřina Melová (1.A), Viktorie Černíková (1.C) a Karolína Vavrečková (4.D).

Složení družstva chlapců: Matěj Válek, Tomáš Novák, Jan Čmelík, Jan Petlach (všichni 2.B), Ondřej Šmalec (4.C), Vít Kořistka, Tomáš Král (oba 4.D) a David Hanel (1.C).100_1877

 

 

Kategorie: Aktuality, Tělesná výchova