Atletky SGO ovládly okresní kolo ve středoškolském atletickém poháru CORNY

Ve středu 19. 9. 2012 se konalo na opavském atletickém stadionu okresní kolo v atletice středních škol, kde nesmělo chybět ani zastoupení naší školy (tentokrát hájily čest školy pouze dívky).

Za deštivého, studeného úterního počasí se daly do boje o okresní vítězství v královně všech disciplín atletice naše dívky se zástupci celkem 7 škol z okresu.

Našemu družstvu ve složení Barbora Blahutová, Veronika Klesslová, Klára Sněhotová (4. B), Kateřina Schweidlerová (4. D), Jana Ochvatová (4. C), Zuzana Kramolišová (3. B), Markéta Valušková, Kateřina Volovecká (2. A), Anna Tesarčíková, Alena Ivanová (2. B), Markéta Vavrečková (2. C) a Vendula Hluchá (1. A) se podařilo zvítězit ve značném bodovém předstihu před dívkami z Mendelova gymnázia. Tímto si dívky zajistily postup do krajského finále, které se koná v úterý 25. 9. 2012 opět v Opavě. Kdo bude mít čas a chuť, přijďte podpořit náš tým.

 

Dívkám děkuji za reprezentaci školy a skládám poklonu za morální nasazení v tak nepříznivém počasí.

 

Mgr. Kateřina Hertlová

Kategorie: Sport