HELP P3 v ARTu

p1110174p1110176Asi každý student naší školy zná skupinu HELP P3 nebo už někdy alespoň procházel chodbou zasvěcenou tomuto projektu, kde mohl vidět fotografie nezdravě hubených anorektiček a bulimiček. Je zvykem, že členové HELPu pořádají přednášky pro žáky základních a středních škol. Tentokrát ale uspořádali dne 6. června 2012 prezentaci v rámci středečních přednášek v příjemných prostorech opavského Klubu ART.
p1110173p1110180Prezentující Kateřina Chalupová a David Svrček ze začátku trochu bojovali s nervozitou, ale po chvíli si zvykli a vypořádali se s rolí moderátorů velice dobře.
„Pocity před přednáškou byly O.K., ale jakmile přednáška začala a já měl mluvit, tak nastal problém a objevila se obvyklá nervozita, které jsem se zbavil až v průběhu povídání. Publikum bylo vnímavé a příjemné, přesto dávám přednost známému prostředí se školními lavicemi a žáky,“ řekl David Svrček.
Na přednášku v ARTu se přišli podívat i budoucí „Helpáci“. Doufejme, že budou na svých přednáškách tak úspěšní jako Katka s Davčou.

Eva Halfarová, 3. D

Kategorie: Help P3