Co ještě Helpáci dokáží?

Skupina Help-P3 se v budoucích měsících bude snažit o rozšíření a oživení svého projektu, který se již pátým rokem zabývá poruchami příjmu potravy. Členkám týmu Evě Hajkové a mně, Martině Vavrečkové, se podařilo po celostátním výběru dostat mezi dvacet studentů, kteří chtějí stejně jako všichni Helpáci dokázat víc.

Jedná se o třífázové školení, kde se mladí lidé dozvědí, jak vypracovat a předložit projekt, dokázat ho vést a hlavně jak inspirovat ostatní a udržet projekt v nejlepším běhu. K dalšímu rozkvětu Helpu bude potřeba tvořivé spolupráce všech členů a také nápadité myšlenky, jak projekt oživit a posunout v žebříčku na další úroveň.

Na prvním školení, které se uskutečnilo v menším, ale příjemném městě Třebíči, jsme poznaly kreativní a usměvavé kamarády. Nejen díky nim, ale také díky celému týmu Mládež v akci a přítomným koučům se dozvídáme mnoho nových informací a zajímavých návrhů na oživení našeho projektu.

Upřímně doufám, že se celé naší skupině podaří úspěšně dokončit, co jsme s nadšením začali, a jakmile předáme Help mladším spolužákům, budeme se moci otočit za tím, co jsme dokázali.

Martina Vavrečková (3. D)

Kategorie: Help P3