Olympiáda v anglickém jazyce

 

V pondělí 30.1.2012 proběhloza úč školní kolo olympiády v anglickém jazyce za účastiasti 33 studentů. Po písemné části postoupilo 13 nejlepších studentů do ústního finále v kategorii III A a jeden student v kategorii III B.Tato kategorie je pro studenty, kteří pobývali v anglicky mluvícím prostředí.

            Z takto postoupivších studentů si nejlepší umístění v kategorii III A vybojovali ve velmi těsném souboji tito: Alena Křesťanová a Barbora Blahutová ze 3.B se podělily o 3. místo, Linda Hanslíková ze 3.A skončila na 2. místě a 1. vítěznou pozici obsadil Vojtěch Tkáč ze 3. A. V kategorii III B zvítězil Vojtěch Křempek z 3. A.

            K dosaženým výsledkům těmto nejlepším studentům blahopřejeme a i ostatním soutěžícím děkujeme za účast, neboť i oni svými výkony přispěli k velmi dobré úrovni školního kola olympiády.

            Dva nejlepší soutěžící z kategorie III A, tedy Vojtěch Tkáč a Linda Hansliková, budou naši školu reprezentovat v okresním kole olympiády v anglickém jazyce 8. února. V kategorii III B bude za naši školu soutěžit Vojtěch Křempek.

            Věříme, že pro naši školu i pro sebe vybojují dobré umístění. Budeme jim držet palce!

Kategorie: Cizí jazyky