Břeclav na divoko aneb Cesta tam a úprk zpátky

                I letos se konalo Mistrovství ČR CORNY poháru středoškolských družstev v atletice, a to 10. – 11. října 2011. Pro velký úspěch na krajském kole, kde jsme dosáhli vysokého bodového skóre, jsme dostali speciální možnost reprezentovat naši školu – a to díky tzv. Divoké kartě.
Po dlouhé cestě do Břeclavi, kde nás přivítalo deštivé počasí a zima, jsme ocenily teplejší okamžiky počínaje rozcvičováním a konče posezením v cukrárně, kde jsme poctivě doplnily přísun cukrů.
V den závodu se naštěstí výrazně oteplilo. Výkony všech zúčastněných byly velmi dobré. Zvláště na 800 m, kde naše studentky obsadily 4. a 5. místo a i tím pomohly našemu družstvu k dosažení téměř osmitisícové bodové hranice. Celkově jsme se umístily na 10. místě z 16 zúčastněných družstev, což je na MČR velký úspěch. Vyhlašování se účastnila i Barbora Špotáková, patronka CORNY poháru. Cesta zpět byla provázena speciální disciplínou ve stíhání vlaku, v níž jsme obhájily absolutní prvenství.
V neposlední řadě bychom chtěly mnohokrát poděkovat především Sdružení rodičů, které nám účast na těchto závodech umožnilo. Další poděkování je směřováno paní učitelce Podrazké za psychickou podporu a vedení našeho družstva. Děkujeme.
Více informací o výsledcích naleznete na internetových stránkách www.atletika.cz .
Autorkami tohoto textu je celý tým závodnic.

Kategorie: Sport