Martínkův memoriál ve volejbale

100_1342Září je skoro za námi a opět tu je čas na Martínkův memoriál ve volejbale. Počasí nám nachystalo krásný slunečný den, a tak se v pátek 23. 9. 2011 sešlo 10 dívčích a 11 chlapeckých družstev k tradičnímu volebalovému klání pořádaného Střední školou hotelnictví a služeb a VOŠ.

Před studenty naší školy stál těžký úkol: obhájit loňské prvenství v obou kategoriích. Tento cíl byl o to těžší, že většina hráčů a hráček již definitivně odmaturovala.

Hráči i hráčky SGO se však výzvy nezalekli a s přehledem vyhráli své skupiny. Obě družstva tak postoupila do bojů o medailová umístění, ve kterých se v závěru více dařilo chlapcům. Skončili po tuhém boji na krásném 2. místě a svou bojovností a úsilím překvapili všechny včetně sebe. Děvčata bohužel prohrála jediný zápas v turnaji, a to boj o postup do finále. Mohla si tak zahrát „pouze“ o 3. místo, které s přehledem vybojovala.

Závěrem mohu říci, že všichni reprezentanti SGO se svého úkolu zhostili na výbornou a za předvedené výkony jim patří dík. SGO se stalo nejúspěšnější školou turnaje a také Lucie Korbelová byla vyhlášena nejlepší nahrávačkou.

Hráčky: Barbora Adamčíková, Zuzana Kramolišová, Adriana Slaná, Lucie Korbelová, Kateřina Volovecká, Jana Ochvatová, Linda Kukolová, Klára Sněhotová, Karolína Vavrečková, Veronika Kleslová

Hráči: David Svrček, Matěj Válek, Adam Tietz, Lukáš Hendrych, Marek Schuster, Jakub Nosek, Jan Petlach, Jan Pavlát, Jonáš Boček, Jiří Jurečka

Kategorie: Tělesná výchova