Dětský den v MŠ Eliška

Užili jsme si Den dětí v rytířském stylu.

             V úterý 31. května se v opavské mateřské školce Eliška uskutečnila oslava Dne dětí. Na přípravě programu pro handicapované děti a jejich rodiče se společně s učitelkami MŠ Eliška podíleli i studenti Slezského gymnázia.

            Byly nachystány soutěže s rytířskou tematikou, a tak si děti přinesly meče, kopí a moc pěkné kostýmy rytířů a princezen. Účastníci stavěli hrad, utkali se v rytířském turnaji, stříleli z kuše, povozili se na poníkovi a také se mohli svézt na dřevěném kolotoči.

            „Jsem velmi ráda, že se stále najdou studenti, kteří nemyslí jenom na sebe a dovedou se ve svém volném čase věnovat někomu jinému. Projekt spolupráce s MŠ Eliška je již dlouholetý a věřím, že stejně jako Den dětí se povedou i jiné akce v roce 2011/2012. Všem studentům, kteří se zúčastnili, děkuji,“ ohodnotila akci Mgr. Kamila Tkáčová ze Slezského gymnázia.

Několik studentů Slezského gymnázia spolupracuje s MŠ Eliška dlouhodobě a aktivně se podílí i na přípravě jiných akcí, včetně zájmových kroužků. Obě strany si přejí, aby jim tato spolupráce co nejdéle vydržela a děti mohly i nadále vybírat z mnoha aktivit, které jim MŠ Eliška nabízí.

 

  Alice Petlachová, 2.A

Kategorie: MŠ Eliška