„V naší režii“

Jménem studentů Multikulturního semináře Slezského gymnázia Vás chceme informovat  o připravovaném projektu s názvem „Den D“. Jak je už na naší škole tradicí, i tento rok studenti Multikulturního semináře připravili program na určité téma. Letos je to den s názvem „V naší režii“.

O co se  jedná? Ne náhodou se tento projekt uskuteční 29. března 2011. Den předtím, tedy 28. března, slavíme den učitelů, a proto jsme se rozhodli, že náš „Den D“ pojmeme jako hru a vyměníme si role. My, studenti 3. ročníku, si „zahrajeme“ na učitele a budeme se snažit zaujmout ostatní žáky  svým programem.

Po celé škole budou připravena stanoviště, která budou žáci navštěvovat. Čekat je budou třicetiminutové „hodiny“ českého jazyka, biologie, španělštiny, francouzštiny, hudební výchovy – prostě všech předmětů, které se v naší škole vyučují. Výuka bude ale probíhat odlišně než v normálních hodinách. Cílem tohoto projektu je ukázat, že i školní hodiny se dají pojmout zábavnou a zajímavou formou a jak by to podle nás, studentů, mohlo vypadat.

Za studenty Multikulturního semináře

Veronika Breuerová, Veronika Hartmannová ( 3. B )

Kategorie: Základy společenských věd