V duchu lásky

Den 14. únor 2011 se na Slezském gymnáziu nesl v duchu lásky, vyznání, veselých básniček, nejrůznějších milých psaníček. Poznat v tento den zamilovanou osobu bylo velmi snadné a poznávací znamení bylo i letos stejné. Pro ty, kteří nevědí, uvádíme: v den svatého Valentýna mají všichni zamilovaní na sobě něco červeného.
Týden před touto událostí mají všichni možnost napsat pár krásných slov těm, které mají rádi. Svá psaníčka pak mohou vhodit do velké poštovní schránky ve tvaru srdce, která bývá už čtvrtým rokem týden před Valentýnem umístěna v přízemí nedaleko hlavního vchodu. Valentýnská služba si Vás 14. února vyhledá a přání osobně předá. Že je na ni spolehnutí, zjistili v minulých letech už mnozí z Vás.
Protože nevíte, co se v zákulisí děje, letos se Vám svěřím. V tomto roce bylo ve schránce nejvíce přáníček a naše služba musela být posílena o další dva páry, abychom stihli včas roznést veškerou valentýnskou poštu. Dokonce jste nosili i dárky nebo kytičky, které jste nám nechali v kabinetě číslo 133 a my je potom předali. Přání od Vás dostalo i několik učitelů.
Byli jste úžasní! Kdo to letos nestihl, ať se těší na příští rok. Přejeme Vám hodně lásky.

Vaše Valentýna a Valentýn

11_02_14 Valentýn

Kategorie: Aktuality