„Hopsánky“ opět bodují

1„Everybooody rock your boooody! Jééééeee…“ nám znělo v hlavách vždy, když jsme opouštěli tělocvičnu po několikahodinovém tréninku. Toto slovní spojení nás provázelo dnem i nocí a také dnes – 8. dubna 2010, kdy jsme vyhráli první místo v krajském kole, jsme jej rovněž měli stále za zády.
Tato slova totiž obsahuje song Backstreet Boys – Everybody, který je součástí naší sestavy. Úvodní část pak tvoří píseň Thriller od Michaela Jacksona. Celá pódiová skladba se jmenuje „Hodina duchů“ a vypráví příběh mladého páru, jenž sleduje film s hororovou tematikou. Náhle je však dívka vtažena duchy do děje a je nucena s nimi spolupracovat. Její přítel se ji po celou dobu snaží zachránit, nakonec se mu to podaří a duchové padnou k zemi.
Toto téma zaujalo porotu i diváky krajského kola a pevně věříme, že oslovíme publikum kola celorepublikového, na které jsme si dnešním výkonem vybojovali postup. Uskuteční se 27. 4. 2010 ve víceúčelové hale v Opavě. Takže máme opět (předtím jsme taky na skladbě naplno začali pracovat dva týdny před krajským kolem) pouhé dva týdny na úpravy a celkové „dopilování“ skladby. Zvládli jsme to jednou, zvládneme i podruhé!
Na závěr bychom chtěli poděkovat panu učiteli Kumstátovi, protože bez něj by tento rok „hopsány“ nebyly, a paní učitelce Podrazké, která nám pomohla vytvořit celou choreografii.
Držte nám palce!
Beáta Baranová, 3. D

Kategorie: Sport