Piškvorky 2009

Dne 16.10. proběhla na naší škole už tradiční soutěž v oblíbené aktivitě studentů – piškvorkách. Letos jsme se těšili hojné účasti, změřit své síly dorazilo kolem 50 studentů. Vzhledem k tak vysokému počtu, jsme nehráli na vítěze, ale na dva vítězné týmy, které budou SGO reprezentovat v oblastním kole. Toto kolo proběhne 20.11. rovněž na naší škole.
A tady už jsou ony dva vítězné týmy:

TÝM 1
Michal Kopf (2.A), Petra Ševčíková, Lukáš Kramný, Marie Pospěchová (3.E) a  Jan Hrabica (3.A)

náhradníci jsou:
-Michal Ficek (3.A)
-Tereza Apltauerová (3.A)

TÝM 2
Filip Hadač(1.A), Vojtěch Křempek (2.A), Martin Frank (2.B), Aleš Tichý (1.C) a Filip Kinnert(3.A)

náhradníci:
-Petr Štencel(2.B)
-Tomáš Gebauer(2.B

Děkujeme všem za účast a postupujícím držíme palce v dalších kolech.

Kategorie: Studentský parlament