Beachvolejbalové úspěchy našich studentů

img_1193Před několika dny (16. 6. 2009) se zástupci naší školy zúčastnili beachvolebalového turnaje dvojic. Ačkoliv patří beachvolejbal mezi atraktivní a prudce se rozvíjející sporty, dosud nikdo neuspořádal soutěž. Ovšem kdo hledá, najde. Na internetový stránkách jsme objevili, že okresní rada AŠSK v Brně se rozhodla turnaj dvojic uspořádat a my u toho samozřejmě  nesměli chybět.

Naše účast by však nebyla možná bez přispění tatínka Alexandry Vysocké, který naše soutěžící do Brna sponzorsky zavezl a postaral se o ně. Termín turnaje totiž kolidoval s cyklokurzem a nikdo z tělocvikářů nebyl volný.

Naši školu reprezentovaly dvě dvojice chlapců a jedna dívek. Chlapci ve složení Štěpán Křístek (2.C), Michal Ficek (2.A) a Jiří Holuša (2.B), Ondřej Horný (2.C) se shodně umístili na 11. – 12. místě. V kategorii dívek jsme však byli na „bedně“. Dvojice Alexandra Vysocká (2.A) a Karolína Černíková (1.B) se překonávala a nakonec skončila na skvělém 3. místě. Hráči i hráčky SGO se v těžké konkurenci neztratili a výborně školu reprezentovali. V příštím roce jim budeme držet palce, aby jejich umístění bylo ještě lepší.

Kategorie: Sport