Badmintonová oslava

Závěr školního roku bývá pro sportovní třídy zpravidla okořeněn nějakým turnajem. Vloni to byl beachvolejbal a nejinak tomu mělo být i letos. Jenže matka příroda se postavila proti, seslala shůry hromy, blesky a hlavně provazce vody, což způsobilo nutnost rychlého nalezení tzv. mokré varianty programu.

Beach v pláštěnkách jsme poměrně rychle zavrhli, načež se objevila spásná Zuzana Holušová, která jako první vyřkla slovo BADMINTON. Pročež se ve čtvrtek 25. června sešli ti nejlepší sportovci naší školy (navštěvující 2.C a 3.C), by změřili své síly na badmintonových kurtech v Karlovci. Nijak nedbajíce klubajícího se sluníčka, na písek ani nevzpomněje, vrhli se po hlavě do soubojů. Boje byly líté, zasáhla do nich dokonce i dvojice třídních učitelů. Zpočátku trpce platili nováčkovskou daň, když nepostoupili ze základní skupiny, ale ve skupině těch méně šťastných už nedali téměř nikomu šanci. Prohráli pouze s dvojicí Šťastná – Křístek, kteří měli štěstí o kousek více.

Do finále se probojovaly dvojice Binar – Stuchlík a Mekbib – Šťastná (to není tatáž, ani to není její sestra, jde prý pouze o shodu jmen – naší redakci se to ale nezdá a ostřílení investigativní žurnalisté budou po této anomálii dále pátrat). A štěstí opět stálo na straně Šťastné. I když Daniel Mekbib, letošní trojnásobný mistr republiky ve squashi (U17, U19 a družstva) měl na vítězství v turnaji jistě nemalý podíl 🙂

Turnaj se povedl, a pokud budeme mít i příští rok dost chuti podobnou akci organizovat, máme se na co těšit.

09_06_25_Badminton

Kategorie: Sport