„Ukliďme si svět“

Naše škola se zapojila do ekologického projektu zaměřeného na podporu enviromentální a ekologické výchovy – „ekologie v praxi“ Ve spolupráci se společnostmi Elektrowin (http://www.elektrowin.cz/informovanost/akce-spolecnosti/uklidme-si-svet.html) a TERRA-KLUB o.p.s. (organizuje zeměpisnou soutěž EUROREBUS) organizujeme zpětný odběr vysloužilých domácích elektrospotřebičů.
Máte-li doma nefunkční či nepotřebný elektrospotřebič – „vše co lze zapojit do elektrické zásuvky nebo funguje na baterie“, nehažte jej sousedovi na zahrádku ani do popelnice, ale přineste jej do školy!
Bereme téměř všechno: pračky, sušičky, myčky, sporáky, topidla, radiátory, chladničky, mrazničky a jejich kombinace, vysavač, mikrovlnná trouba, žehličky, topinkovače, fritovací hrnce, elektrické nože, váhy, malé ventilátory, mlýnky, kávovary, fény, holicí strojky, kulmy, elektrické zubní kartáčky, masážní strojky, pily, sekačky, šicí stroje, vrtačky, pily, brusky, frézy, pájky, čerpadla, sekačky, křovinořezy, nůžky na živý plot…

Kategorie: Aktuality