Zorientovali jsme se nejlépe v kraji

27. 5. 2008 – Dne 20. 5. 2008 se konalo krajské finále v orientačním běhu a naše družstva – dívek a chlapců – postoupila do republikového finále v Hradci Králové.Chlapecké družstvo ve složení Karel Melecký, Jan Peřinka, Václav Alt (všichni 1.C), Martin Melecký, Lukáš Pella, Ondřej Urbanský a Petr Masný (všichni 3.C) svedlo vyrovnaný souboj s chlapci z gymnázia v Třinci a těsně zvítězilo. Přitom Martin Melecký celou soutěž mezi jednotlivci ovládl. Mezi děvčaty bylo vítezství našeho týmu ve složení Tereza Hadačová, Michaela Kociánová a Eva Mazurová nad Třineckým gymnáziem ještě jednoznačnější. Na stupně vítězů se probojovala hned dvojice našich závodnic (T. Hadačová a M. Kociánová). Republikové finále se bude konat 4. 6. 2008. Držme našim závodníkům palce!.

Kategorie: Sport