Finále MČR v Teamgym junior


12. 12. 2006 – V pátek 8. 12. 2006 se vydalo družstvo našeho gymnázia na finále soutěže Teamgym konaného ve Frýdku – Místku.Družstvo startovalo ve složení KUBÁNKOVÁ Lucie (3.C), HINTZOVÁ Adéla (3.C), HALFAROVÁ Kateřina (3.C), LEŠINSKÁ Lenka (3.C), STOŠENOVSKÁ Eva (3.C), CVANCIGEROVÁ Gabriela (3.A), KOCIÁNOVÁ Radka (2.A), VEHOVSKÁ Lucie (2.D), SEDLÁČKOVÁ Jana (1.C). Finále soutěže Teamgym se konalo 8. – 9. 12. 2006 ve Frýdku – Místku.

Program soutěže byl náročný, v pátek po příjezdu nás čekalo rozcvičení a seznámení s místním prostředím, v sobotu byl na programu řízený trénink, po obědě následovalo zahájení a pak už samotný závod. Soutěže se zúčastnilo celkem 11 družstev ve 3 věkových kategoriích.
Naše družstvo se poprvé představilo rozhodčím a publiku pohybovou skladbou, kterou zaznamenalo velký úspěch a dokonce dostalo nejvyšší známku ze všech zúčastněných družstev. Poté vystoupilo na trampolíně, kde se děvčata představila se třemi skoky – saltem schylmo, přemetem, rondatem a nakonec akrobacie, kde musela předvést opět tři řady prvků, jednou z nich byla řada přemet, rondat, flik.
Děvčata bojovala až do konce a zaslouženě vybojovala TITUL MČR V TEAMGYM PRO ROK 2006.
Tímto chci poděkovat za reprezentaci školy, úsilí vynaložené při tréninku a věřím, že neusneme na vavřínech a budeme dále pracovat na našem zdokonalování.
Ještě jednou děkuji

Mgr. Kateřina Hertlová

Kategorie: Sport